Pos Çözümleri ve barkod otomasyonu

Market, büfe, kantin, kasap, manav gibi hızlı satış yapan işletmeler için yeni nesil market otomasyonu, barkodlu satış sistemi.

Barkod Otomasyonu ve Pos Çözümleri

İşletmelerin sağlıklı büyüyebilmesi ve kendi iç hesaplarını kontrol edebilmesi için barkod teknolojisinden en üst mertebede faydalanması gerekmektedir. Pos Sistem firması, Türkiye de barkod otomasyonu konusunda faaliyet gösteren ilk firmalardan olup, oluşturmuş olduğu memnun müşteri kitlesi ile sektördeki hakimiyetini gün geçtikçe arttırmaktadır.

Tamamen bir mühendislik firması olan Pos Sistem firması, bir süpermarketin barkod otomasyonu konusunda ihtiyaç duyacağı tüm cihazları temin ederek satış, kuruluş, eğitim, destek ve tamirini gerçekleştirmektedir.

Pos Sistem firması yapmış olduğu kuruluşlarda IBM/Toshiba POS Cihazlarını tercih etmektedir. Bu konuda IBM’in “Advenced Solution Partner” ve daha sonra “Business Partner” olan firma, tüm Türkiye de direkt kendisi ve kendi alt bayi teşkilatı ile faaliyet göstermektedir.

POS cihazları, kiosk terminalleri, barkod okuyucuları, barkod yazıcıları, bilgisayar ve network sistemleri, elektronik teraziler, kesintisiz güç kaynağı, veri toplama terminalleri, ön ve arka ofis yazılımları Pos Sistem tarafından kurulan ve desteği verilen ürünlerdir.