MİKRO SATIŞ VE DANIŞMANLIK

Mikro Yazılım İş Ortağı Olarak Hizmetinizdeyiz.

Mikro Run

Tek kullanıcı için, çalışmaya hazır bir program olarak sunulan Mikro Run; kolay kullanımı, ana menüdeki “Bir Bakışta Şirket Analizi” ekranı, yalın menüleriyle işinizdeki en büyük yardımcınız olacak.

Mikro Jump

Mikro Jump’ın, “Dış Ticaret” fonksiyonunu da kapsayan İşletme Yönetimi Çözümleri’ni, işiniz ve ihtiyaçlarınız büyüdükçe alabilirsiniz. Üstelik faaliyet gösterdiğiniz sektörlere özel ek çözümleriyle Mikro Jump’ı özelleştirebilirsiniz.

Mikro Fly

Mikro Fly’ın zengin fonksiyon seçeneği sayesinde, yazılımınızın içeriği ihtiyaçlarınıza ve ilgili olduğunuz sektörlere göre şekillenip genişleyebilir. Böylece siz de ihtiyacınız olmayan ve asla kullanmayacağınız özellikler için ekstradan para ödemek zorunda kalmazsınız.

Mikro Müşavir

Mikro Müşavir; serbest muhasebecilerin, mali müşavirlerin ve yeminli mali müşavirlerin ihtiyaç duydukları optik okuyucuya özel beyanname dökümlerini, yeminli mali müşavir çalışma kağıtlarını, dilekçe ve rapor örneklerini kullanıma hazır olarak sunar, zamanınız da size kalır.

Pos Çözümleri ve barkod otomasyonu

Market, büfe, kantin, kasap, manav gibi hızlı satış yapan işletmeler için yeni nesil market otomasyonu, barkodlu satış sistemi.

Barkod Otomasyonu ve Pos Çözümleri

İşletmelerin sağlıklı büyüyebilmesi ve kendi iç hesaplarını kontrol edebilmesi için barkod teknolojisinden en üst mertebede faydalanması gerekmektedir. Pos Sistem firması, Türkiye de barkod otomasyonu konusunda faaliyet gösteren ilk firmalardan olup, oluşturmuş olduğu memnun müşteri kitlesi ile sektördeki hakimiyetini gün geçtikçe arttırmaktadır.

Tamamen bir mühendislik firması olan Pos Sistem firması, bir süpermarketin barkod otomasyonu konusunda ihtiyaç duyacağı tüm cihazları temin ederek satış, kuruluş, eğitim, destek ve tamirini gerçekleştirmektedir.

Pos Sistem firması yapmış olduğu kuruluşlarda IBM/Toshiba POS Cihazlarını tercih etmektedir. Bu konuda IBM’in “Advenced Solution Partner” ve daha sonra “Business Partner” olan firma, tüm Türkiye de direkt kendisi ve kendi alt bayi teşkilatı ile faaliyet göstermektedir.

POS cihazları, kiosk terminalleri, barkod okuyucuları, barkod yazıcıları, bilgisayar ve network sistemleri, elektronik teraziler, kesintisiz güç kaynağı, veri toplama terminalleri, ön ve arka ofis yazılımları Pos Sistem tarafından kurulan ve desteği verilen ürünlerdir.

Özel yazılım

Şirketiniz ihtiyaçlarına göre özel yazılım

Özel Yazılım Çözümleri

Özel Yazılım, firmanın mevcut standartlar dışında kendine özgü ve ihtiyaçları doğrultusunda oluşturmak istediği programların bütünüdür. Başka bir deyişle müşterinin yazılıma değil, yazılımın müşteriye uyarlanmasıdır. Özel yazılım, standart ve işletmelere özel yazılımlar olmak üzere iki genel kategoriye ayrılırlar. Ancak her işletmenin hem farklı iş yapış şekilleri hem de farklı kültürleri bulunması sebebiyle, işletmelerin ortak özellikleri baz alınarak hazırlanan standart yazılımlar problemleri çözmede yüzeysel çözümler sunmaktan öteye gidemezler. Bu nedenle dünya üzerinde uluslararası ve yerel işletmeler özel yazılım avantajlarını kullanıp rakiplerinden farklılaşarak karlılıklarını artırırlar.

Web tasarım hizmeti

Kurumsal Web Site Paketi

Şirketinize Özel İnternet Sitesi

Kurumsal web site Tasarım Paketi, günlük veya haftalık güncellenmesi gereken web site projeleri için hazırlanmıştır. Web Tasarım yanı sıra web yazılım tarafı da güçlü olan bu web site projesinin içerik bölümlerini hepsi dinamik bir yapıya sahiptir. Dinamik Web site Tasarım paketi fiyatına dahil sitenizin içeriklerini dilediğiniz zaman hızlı bir şekilde hiç zaman kaybetmeden güncelleyebilirsiniz.

Web site tasarım, çalışmalarında başarı anahtarımız; mobil uyumlu, özgün, seo uyumlu ve kurumsal fonksiyonel web sitesi tasarımıdır.

Hizmetin öne çıkan özelliği;

Kolay kullanım özelliğine sahip Yönetim Paneli ile sitenizin üzerinde dilediğiniz zaman kod yazmadan değişiklik yapma özgürlüğünün tadını çıkarın.

Yeni kurulacak olan siteler için Paketin fiyatına HERŞEY DAHİL ‘dir ve sürpriz ödemeler ile karşılaşmazsınız.

Size özel hazırladığımız Dinamik Web site Tasarım şablonunun sayfa yapılarına, kodlama aşamasında müdahale edebilirsiniz ve aklınızdaki sayfa dizaynını hayata geçirebiliriz. Yazılım alt yapılı ekibimiz ile hayallerinize cevap veriyoruz, aklınızdakileri kodlayarak hayalinizdeki siteyi ortaya çıkartıyoruz. Sitenin tasarlanmasında komuta sizdeydi, siteyi size teslim ettikten sonra da yönetim paneli ile içeriklerini yönetme konusunda da yeniden komuta sizde!