Mikro Kartal Bölgesi yetkili bayi olarak Mikro Run, Mikro Jump veMikro Fly programlarına servis, danışmanlık,yazılım ve entegre hizmetler veriyoruz.

Mikro programı daha verimli çalışsın, sorunlarım oluyor anında çözüm bulmak istiyorum diyorsanız deneyimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Yazılımlarımız dışında yeni dönemde Telefonla destek merkezi kurduk, amacımız E-defter gönderimleri ve günlük yaşanan sorunları profesyonel olarak hizmet sunmaktır.

Mikro Kartal Bayisi olarak telefon ve yerinde servis hizmetlerimizden çok uygun fiyatlarla yararlanın.

Mikro Kartal Satış ve Teknik Destek

Mikro E-dönüşüm hizmetleri olarak ; e-defter, e- fatura, ön ve genel muhasebe konuları, personel ve bordro, e-irsaliye hizmetleri Mikro Run – Mikro Fly ve Mikro Jump programlarında hizmetlerimiz ve Entegre yazılımlarımız hakkında bizlere ücretsiz danışabilirsiniz.

Mikro Servis, danışmanlık, eğitim, destek, teknik servis hizmetleri, sunucu server kurulumları, net sitesi yapımları, internet ceo çalışması, barkod entegrasyonu ve kurulumu, konularında uzman ekibimiz anlık destek sunmaktadır.

Mikro Kartal Destek Merkezi:

Bölgenizde mikro programı ile ilgili satış ve satış sonrası destek için yapmış olduğumuz  çalışmalar sırası ile aşağıda listelenmiştir.

  • Mikro Program Satışı ve Geliştirme Hizmetleri
  • Mikro E-Portal Hizmetleri
  • Mikro E-defter Gönderme Hizmetleri
  • Mikro Kurulum ve Kullanıcı Hataları Düzeltme Servis İşlemleri
  • Mikro Uzak Masa Bağlantı Hizmetleri
  • Mikro Telefon Destek Merkezi Hizmetleri

Mikro programı entegre yazılımlarımız el terminalleri, barkod entegre, mobil satış yazılımları, plasiyer programı, patron ekranı, sıcak satış yazılımı, raporlama yazılımı, üretim entegrasyonu ek yazılımlarımız olup bire bir mikro yazılım programı ile çalışır.

Daha fazla bilgi almak için bize ulaşınız.

Kartal Bölge Yetkili Servis ve Çözüm Hizmetleri

Saygılarımızla

Mikro Danışman Yazılım Hizmetleri

Kategori
Etiketler

Yorumlar Kapalı